+90 850 303 58 89

Sosyal Medyada Biz}

Apartmanda Ortak İnternet Kurulumu

Apartmanda Ortak İnternet Kurulumu

Apartmanlar, Oteller, Yurtlar, Pansiyonlar, Cafeler, Restoranlar için Merkezi internet Kurulumu

Apartmanlar için Merkezi İnternet Sistemi Kurulumunda binanızın keşfini yapıyoruz. Gerekli bilgileri bizimle iletişime geçen bina yönetiminden istiyoruz. (altyapı durumu, data kablosunun çekilip çekilmediği vb.) Ekibimiz tarafından apartmanınıza gerekli cihaz modellerini ve apartman için ödenmesi gereken kurulum çizelgesini hazırlayıp Teklif usulünce apartman yönetimine teslim ediyoruz. Apartman Merkezi internet Kurulumunda Yönetim adına belirlenen internet tarifesi üzerinden Apartman dairelerine çekilen Data kabloları ile internet kurulumu yapıyoruz. Dairelere Profesyonel Router modemlerimiz kuruyoruz. İstediğiniz daire’ye istenilen şekilde hız limiti belirliyoruz. Sistemin işleyişi Hakkında yönetime kullanımı konusunda görsel destek sunuyoruz.

Site sakinleri isteği doğrultusunda Sosyal kullanım alanlarında da İnternet’e girme imkanı kazanabilirler. Örneğin Apartmanın ortak kullanımı havuz, bahçe alanlarına dış ortam wireless cihazları sayesinde evde kullandığınız internet aboneliğinizi bu alanlarda dinlemeye çıktığınız vakitlerde de kullanma hakkını kullanabileceksiniz. Sizlerde Merkezi İnternet Sistemine geçmeyi düşünüyor iseniz eğer 0850 304 74 22 çağrı numaramızı arayıp SibaNET’e  bağlanarak gerekli bilgiyi alabilir. ya da sibanet@sibabilisim.com mail adresimizle bizlere ulaşabilirsiniz. Apartman Ortak internet sistemi kurulumunda SibaNET Ekibi Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir.

Apartmaninternet

MERKEZİ İNTERNET SİSTEMİ KURULUMU, APARTMAN İNTERNET SİSTEMİ KURULUMU, APARTMAN ORTAK İNTERNET SİSTEMİ, TOPLU KONUARDA MERKEZİ İNTERNET SİSTEMİ, MERKEZİ SİSTEM İNTERNET

 

 

 

01 Ağustos 2016
9.768 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN