+90 850 303 58 89

Sosyal Medyada Biz}

Acentelik Başvurusu

SiBANET BAYiSi OLMAK iSTiYORMUSUNUZ?

SiBANET Telekom; Kendi işyerlerini Kurmayı dileyen ve arzulayan, kendi bölgelerinde başarılı bir satış organizasyonu kurma yeteneğine sahip olan kişiler arıyor.

Türkiye çapında Wifi Hotspotlari müşhiş bir şekilde çoğalıyor. Sibanet Bu pazarda kendine iş kurmak ve kazanç elde etmek isteyen iş ortaklarını aramaya devam ediyor. Sibanet Kendi işyerinizi açabilmeniz için her türlü imkanı sizlere sunuyor. Bizim teknik ekibimizle, aynı zamanda işlem klavuzumuzla başarılı bir iş modeline tamamen erişebileceksiniz. Sibanet Türk Telekom A.Ş. ile imzalamış olduğu Toptan Internet Satış ile Sizlere bu imkanıda sunuyor. Bulunduğunuz Bölgede Altyapınızın desteğine göre; ADSL, VDSL2, FiBER Internet satışıda yapabileceksiniz. Sibanet Ana Ofisimiz OSMANiYE’dir.

Kendi işyeriniz / şirketiniz var, Potansiyel çevreye sahip kendi müşterileriniz var. SiBANET Ihtiyacınız olan tüm teknik bilgisini sizlere sunuyor. Siz kendi ağınızı kuruyorsunuz ve kendi müşterilerinizin memnuniyetinden sorumlusunuz. SiBANET iş modeli uzun vadeli bir modeldir. Tek yapmanız gereken bulunduğunuz bölgede bir müşteri ağı kurmak, onları mutlu etmek ve para kazanmak!

İyi bir iş imkanımı arıyorsunuz, Bizimle Irtibata geçiniz veya Bayi Başvuru Doldurun Biz Sizi Arayalım.

basvuruformu

 

bayi_1 bayi_2 bayi_3 bayi_4 bayi_5

 

Bayi Başvuru Formu