+90 850 303 58 89

Sosyal Medyada Biz}

UBNT AirFiber 5u Satın Al

UBNT AirFiber 5u Satın Al

AirFiber-5 ürünü 5GHz bandında,AirFiber-24 ürününün yenilikçi çizgisi baz alınarak ve UBNT markasına özel olarak tasarlanan “eXtended Range” teknolojisi ile 100+KM mesafede 1Gbps bant genişliği sağlayabiliyor.

Not : “UBNT AirFiber 5U” modeli, “UBNT AirFiber 5” modelinden farklı olarak 5725-6200 Mhz frekans aralığında çalışmakta, geri kalan tüm özellikler her iki üründe de aynıdır.

genelfiber

AirFiber 5™, 5GHz frekansında, Full Duplex bant genişliği sağlayan, 100+KM uzaklığa kadar Noktadan Noktaya(PTP) olarak kullanılabilen, Gigabit ethernet portlu dış mekan Carrier-Class Kablosuz network ekipmanıdır. Kablosuz internet servis sağlayıcıları(WISP), Özel kurumlar, Kamu kuruluşları, MOBESE sistemlerinin Geniş kapasiteli Ağ altyapılarını 1,2Gbps bant genişliği ile kayıpsız olarak aktarabilen ürün, düşük ping paket seviyeleri ve rakipsiz etiket fiyatı ile aynı kategorideki göre ön plana çıkmaktadır.

1 2Ubiquiti, özel tasarladığı INVICTUS™ Ana Haberleşme işlem motoru ile AirFiber™ ürünlerinde saniyede 2 Milyon paket taşıma  imkanı üretmektedir.Aynı zamanda Dijital distorsiyon telafisi ve Karışık sinyal ayrıştırma (IFFT) işlemleri ile Lisans gerektirmeyen radyo frekanslarında meydana gelecek potansiyel kirlilik olasılıklarını azaltır ve bu frekans aralıklarında 1024QAM gibi yüksek modülasyon kullanımlarına imkan sağlar.Radyo link Hizalama ekranı (Radio Alignmend Display) arayüzü Noktadan Noktaya (PTP) link kurulumlarında harcanan süreyi en aza indirmektedir. Cisaz üzerinde bulunan ekranlar sayesinde haberleşen her iki cihazın karşılıklı sisyal seviyeleri Web arayüze bağlantı ihtiyacı hissedilmeden görüntülenebilmektedir.

19 Ağustos 2016
6.555 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN