+90 850 303 58 89

Sosyal Medyada Biz}

Tp-Link TL-WR841N 300Mbps Kablosuz N Router

Tp-Link TL-WR841N 300Mbps Kablosuz N Router

Tp-Link -WR841N
300Mbps Kablosuz N Router -WR841N ev ve küçük iş yerlerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere sunulan kablolu/kablosuz tümleşik bir ağ bağlantı cihazıdır. 2T2R MIMO Teknolojisi sayesinde -WR841ND HD Video akışı, VoIP aramalar ve online oyunlar gibi uygulamalar için bile ideal bir gelişmiş kablosuz performansı sunuyor. Ayrıca Quick Setup Security (QSS) düğmesine tek basışta WPA2 şifrelemeli güvenlikli bir ağ bağlantısı saniyeler içerisinde kolayca yapılabilir.

Kablosuz N Hızı & Menzili
IEEE 802.11n standardına uyumlu -WR841N, geleneksel 11g ürünleri ile karşılaştırıldığında 15x hız ve 5x menzil ile yüksek hızlı kablosuz ağ kurulumun olanak verir. 300 Mbps’a kadar ulaşan iletim hızlarıyla, uzak mesafelerdeki ve engeller içerisinde yaşanan sinyal kayıplarını hafifletir. Hepsinden öte, uzak mesafelerde 11g ürünlerinin sinyal ulaştıramadığı noktalara da kolaylıkla kablosuz ağ sağlar!

tplink1

Router yüksek bant genişliği gerektiren ve gürültüye duyarlı olan VoIP, HD video akışı veya lag olmaksızın online oyunlar gibi uygulamalarda sorunusz çalışacak hıza sahiptir. Güçlü N teknolojisi özelliklerine sahip cihaz, uzak mesafelerdeki ve engeller içerisinde yaşanan sinyal kayıplarını hafifleterek tüm evinizi ve hatta bahçenizi tek bir kablosuz bağlantı noktasına çevirir.

tplink2

 

CCA Teknolojisi-Kararlı Kablosuz Sinyaller
Clear Channel Assessment (CCA) otomatk olarak temiz kanal seçim algoritmasını kullanarak kanal çakışmalarını engellemekte ve bu sayede kanal eşleştirme ile kablosuz performansı ciddi ölçüde arttırmaktadır.

WPA / WPA2 Şifrelemeleri-Gelişmiş Güvenlik
WI-FI bağlantısı için WEP şifreleme dış tehditlere karşı en güçlü ve güvenli şifreleme olmaktan çıkmıştır. TP-LINK -WR841N WI-FI Alliance industry group tarafından WLAN güvenliği için geliştirilen son teknolojiler olan WPA/WPA2 şifrelemelerini desteklemektedir.
QSS(Quick Setup Security) Düğmesi

tplink3

-WR841N’de WI-FI Protected Setup™ (WPS) ile uyumlu, kullanıcıların standard WEP şifrelemesine göre daha güvenli olan WPA2 şifrelemeli bir ağı bir kez düğmeye basarak kolayca oluşturabilecekleri Quick Security Setup (QSS) özelliği bulunmaktadır. Bu şekilde kurulum hem normal ayarlardan daha kısa süreli hem de kablosuz ağ adı veya şifresini hatırlamanız gerekmediği için daha zahmetsizdir.

IP QoS, Bant Genişliği Kontrolü Elinizde
Kablosuz ağlarda, rasgele internette dolaşan kullanıcılar, band genişliği tüketen downloadlar ev veya iş ağınızda yetersiz band genişliğine sebep olur. -WR841N IP QoS fonksiyonu desteği ile, band genişliği kontrolü ve bant genişliğinin kötüye kullanımını engelleme sağlanır. Bu sayede kullanıcılar kendilerine tanımlanmış bant genişliği dışına çıkamayıp kritik olmayan uygulamaları ile ağınızın performansını düşüremez.

tplink4

 

• Virtual server, DMZ host desteği.
• 802.11b/g ürünleri ile de uyumluluk.
• Kolay Kurulum Asistanı ile kolay ve zahmetsiz kurulum.
• Routerın yönetimi için logların e-posta ile gönderilebilmesi.
• İki anten ile Kablosuz bağlantı sürekliliği ve kararlılığı arttırılmaktadır.
• WDS kablosuz ağınızı genişletmek için kesintisiz kablosuz köprüleme sağlar.
• QSS düğmesine tek basışta WPA2 Şifrelemeli Güvenli Kablosuz Ağ Kurulumu.
• QSS düğmesine tek basışla kolayca WPA şifrelemeli güveni bağlantı kurulumu.
• QoS ile VoIP ve multimedya akışları gibi uygulamalar için yüksek kalite desteği.
• 300Mbps Kablosuz Bağlantı Hızı gürültüye duyarlı HD Video Akışı gibi uygulamalar için idealdir.
• 2T2R MIMO™ geleneksek 1T1R ürünlere göre kapsama alanında daha yüksek throughput sağlar.
• IP tabanlı Band Genişliği kontrolü ağ yöneticilerine her PC’ye ayrılacak bantı tanımlama olanağı sunar.
• Düzgün tasarımı ile bir masa veya sehpaya dik koyabileceğiniz cihaz aynı zamanda duvara da asılabilir.
• Ebeveyn Kontrol Fonksiyonu ile çocukların veya çalışanlarınızın internet erişimler yöntemlerini yönetebilirsiniz.
• 300 Mbps’a kadar hızlara ulaşan Kablosuz N ile Video akışları, online oyunlar ve VoIP aramaları gibi yüksek bant genişliğine ihtiyaç duyan ve gürültüye hassas uygulamalar için idealdir.

31 Temmuz 2015
2.967 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN