+90 850 303 58 89

Sosyal Medyada Biz}

Sıkça Sorulan Sorular

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Siz değerli ziyaretçilerimiz için sıkça karşılaştığımız soruları derledik ve cevapları ile birlikte bilginize sunduk.
SibaNET Kimdir? Firmanız Yasal mı ? Belgeleriniz Var mı?
(SiBANET) Siba Bilişim Telekomünikasyon Elk. Ith. Ihr. Ltd. Şti. Olarak 2014 Yılında Kurulmuştur. 05.01.2015 Tarihinde Telekomünikasyon Kurumu tarafından İnternet Servis Sağlayıcı ISS Altyapı İşletmecisi olarak yetkilendirilmiştir.
Kablosuz İnternet Yasal mı?
Evet yasaldır. Siba Bilişim Telekomünikasyon Elk. İth.İhr.Ltd.Şti. Bilişim Teknolojileri Kurumu (BTK)’dan İnternet Servis Sağlayıcı Lisansı olan bir firmadır.
SibaNET Kablosuz İnternet için Telefon Hattına Gerek Varmı?
Kablosuz internet hizmetimizi kullanırken sabit telefon hattı gerekmemektedir
SibaNET İnternet'in Diğer Firmalardan Farkı Nedir?
Sibanet Kablosuz internet ile tanıştığınızda; Yüksek fatura ödemiyorsunuz. Faturanızda fazla miktar derdi olmuyor. Sabit fiyat garantisi veriyoruz. Ön ödemeli Sistem. Kullanmadığınız Dönemler için ücret ödemiyorsunuz. Taahhüt yok, Telefon Hattı istemeyen yeni nesil bir internettir.
SibaNET kullanıcısıyım interneti sadece evdemi kullanabiliyorum?
SibaNET bulunduğunuz bölgede bulunan kapsama alanındaki cihazlara bağlanarak dilediğiniz yerde internete girebilirsiniz. SibaNET Size internetinizi hem evinizde hem bölgenizde kullandırma özelliği veriyor.
Yapılan bu bağlantılar Güvenlimi?
Kullandığımız altyapı ve üyelik sistemi ile yapılan tüm bağlantıların kayıtlarını tutmaktayız. Ancak yaptığınız veri transferinin şifrelenmeden (No-Encryption) iletildiğini belirtmek isteriz. Yaptığınız bağlantılarda https bağlantıları tercih etmenizi tavsiye ederiz.
SibaNET abonesi olmak istiyorum ne yapmam lazım?
SibaNET ailesine katılmak için 0850 304 74 22 çağrı telefonu arayarak ya da iletişim bölümünden adresimizdeki ofisimize gelerek bilgi alabilir, başvuru yapabilirsiniz.