+90 850 303 58 89

Sosyal Medyada Biz}

SibaNet ‘den Faydalanmak

SiBaNET Kablosuz İnternet Tarifeleri hakkında bilgi almak için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.

SiBANET internet isim ve logosunu gördüğünüz kablosuz internet servis noktasında cihazınızın wifi özelliğini aktive ediniz. Kablosuz ağlardan (SSID) SiBANET’i seçiniz. Bilgisayarınızda yüklü web tarayıcı (Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Opera, Safari vb.) ile herhangi bir sayfaya gitmeye çalıştığınızda otomatik olarak karşılama sayfasına yönlendirileceksiniz. Karşınıza gelen sayfada kullanıcı adı / şifre bilgilerinizi girerek SiBANET Kablosuz İnternet hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz. SiBANET internet kullanıcı adı ve şifreniz yoksa 0544 313 10 00 nolu çağrı merkezimizden hemen başvuru yapabilir ve 5 dakika içinde internete bağlanabilirsiniz!

Telefon Hattı Yok

Sibanet ile internete bağlanmak için telefon hattına ihtiyaç duymazsınız. Böylece ne telefon faturası ne de yalın internet bedeli ödersiniz.

Modem Yok

Sibanet sizi internete bağlamak için modeme ihtiyaç duymaz. Bilgisayarınızın kablosuz internete bağlanabilmesi yeterlidir.

Sözleşme Yok

Sibanet ile sözleşme doldurmazsınız, okumadığınız sayfaların altına imza atmazsınız. Sibanet ile internete 5 dk içinde bağlanabilirsiniz.

Taahhüt Yok

Sibanet’te internete ucuz bağlanamak için aylar boyu sizi bağlayan taahhütlerin altına girmez, çıktınız diye ceza ödemezsiniz.

Limit Aşımı Yok

Sibanet’ de tüm tarife paketleri limitsizdir. Limit aşımı yaptığınız için ekstra ücretlendirme korkusu yaşamazsınız.

Adil Kullanım Kotası Yok

Sibanet’ te Adik Kullanım Kotası (AKK) bulunmaz. Aboneliğiniz süresince hiç bir gerekçeyle internet hızınız düşürülmez.