+90 850 303 58 89

Sosyal Medyada Biz}

Siba Bilişim VDSL2

Siba Bilişim Türk Telekomun Altyapısı Sayesinde, genişbant erişiminde kullanıcıların hızına hız katmaya hazırlanıyor. Türkiyeyi VDSL2 teknolojisiyle 50 Mbps ve 100 Mbps hızlara taşıyacak olan Türk Telekom, ADSL2+ teknolojisiyle de 16 Mbps’ye kadar hızda genişbant erişim sağlayacak. Yeni internet paketleri tüm internet servis sağlayıcıları aracılığı ile kullanıcıları yeni bir boyuta taşıyor.

Siba Bilişim Çağın getirdiği haberleşme imkanlarını, Türk Telekomun güçlü altyapısı ile müşterilerine sunmayı hedefleyen Sibanet, internet erişimi hizmetlerine bir yenisini daha eklemenin gururunu yaşıyor.

Mevcut telefon hatları üzerinden internete daha hızlı erişim imkanı sunan VDSL2 (Very High Speed Subscriber Line 2) hizmeti için gerekli altyapı hazırlığı tamamlandı.

VDSL2 hizmeti iki farklı paket seçeneğiyle kullanıcılara sunulacak; saniyede 16 megabite kadar download, 1 megabite kadar upload imkanı sunan paket ve saniyede 32 megabite kadar download ve 1 megabite kadar upload imkanı sunan paket.

Bu büyük yenilik ile;

Türkiye’de DSL erişimi ile sunulan internet erişiminin 8 kata kadar artacak,
Avrupa ülkeleri erişim hızları ile kıyaslandığında, Türkiye olarak uluslararası standartlarda bir konuma ulaşacak,
Gelişen teknoloji ile yüksek bant genişliği ihtiyacı duyulan Katma Değerli Hizmetlere gereken altyapının hazırlanması sağlanacaktır.

VDSL2, iki yeni hız paketiyle 1 Temmuz 2008 tarihinden itibaren, İnternet Servis Sağlayıcıları aracılığıyla kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Bu teknolojiyi Türk kullanıcıların hizmetine sunan Türk Telekom, Türkiyeyi, Avrupa ve dünyada bu teknolojiyi kullanan ilk ülkelerden biri konumuna taşımanın haklı gururunu yaşamaktadır.