+90 850 303 58 89

Sosyal Medyada Biz}

DÜZİÇİ KABLOSUZ İNTERNET

DÜZİÇİ KABLOSUZ İNTERNET

Türkiye geneli ev ve iş yerlerine Ucuz internet hizmetini sunan KABLOSUZ İNTERNET firmalarından öncü firma olan SibaNET firmasının Sibanet Düziçi Bayisi Alp Bilişim. Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde Sibanet firması ile internet kullanıcılarına KABLOSUZ İNTERNET ile yeni bir dönem başlatmıştır. Önceden Yaren Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri üzerine deneyimli ve tecrübeli çalışmaları ile bilinen Ali TAŞLI, KABLOSUZ İNTERNET ile Düziçi Halkına Sınırsız ve Kotasız internet hizmeti sunmaktadır.

Kablosuz internet ile kendinizi yormadan oturduğunuz yerde SibaNET üyesi olarak kablosuz internete abone olabilir ve sınırsız şekilde kablosuz interneti Alp Bilişim aracılığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Sibanet Kablosuz İnternet’te Telefon hattı yok, taahhüt yok, adil kullanım kotası bulunmamaktadır. SibaNET sizi 12 ya da 24 ay taahhüt dayatmaz. Dilediğiniz zaman internet hizmetinden aylık olarak faydalanabilirsiniz.

Sizde DÜZİÇİ KABLOSUZ İNTERNET Fiyat ve avantajlarından faydalanmak istiyorsanız Düziçi SibaNET Bayisi ALP Bilişime giderek tarife ücretlerini ve Kurulum avantajlarından faydalanabilirsiniz. Dilerseniz 0850 304 74 22 Çağrı numaramızı arayarak Düziçi tuşlayıp bilgi alabilirsiniz.

DÜZİÇİ KABLOSUZ İNTERNET, SibaNET Kablosuz internet, Sibanet İnternet

Ali TAŞLI
CEP: 0543-540-89-89
ADRES: Refik Cesur Bulv. Güven İş Merkezi Çavuşoğlu Market Karşısı

31 Temmuz 2016
2.356 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN